Produkce DMG

Rap

Všechny myšlenky, pocity a názory, které proměňujeme v zábavný text a následně převádíme do tekoucí podoby rapu (flow), vznikají jen a jen v hlavách nás dvou - Herbert Humus a Miky Znebedar. Jsme inspirováni životem samotným, pravidelnými životními cykli, náhlými událostmi, přírodou, ale také lidmi, kterými se obklopujeme. Ti, kteří se námi nechtějí obklopovat a zároveň my jimi, jsou též naší inspirací a patří jim náš velký dík, za to, že jsou. Cílem našeho rapu a stejně tak naším posláním je lidi bavit a nikoliv je přivádět do deprese či záporně emotivný nálady. To je náš rap.

DMG - Herbert Humus a Miky Znebedar

Hudební produkce

Od roku 2014 je tvorba hudby DMG prací talentovaného producenta a zároveň rapera MCK - celým jménem Jakub Dobruský (Stay Shined studio). Produkoval například tracky "Pusto ven", "Prachy leží na zemi feat. MCK", "Nikdy neni dost feat. MCK, Erika Fečová a Honza Peroutka", "Párty kazišuk" a další. V posledních letech jsme spolupracovali také s lidmi, jako je ostravský producent a kreslíř DAZ ("O hovně", "Vypni ty média") nebo pražská soulová zpěvačka, raperka a beatmakerka Michaela Jemah Bílá ("Nikdo nebude mi říkat feat. ZBK").

Hudební produkce - MCK (Stay Shined studio)

Mix a Mastering

Výsledný zvuk jsme od roku 2013 svěřili do uší Ondřeje Žatkuliaka, jehož etablované Rooftop studio poskytuje velmi kvalitní nahrávací, postprodukční a masteringové služby. Ondřej je zkušený a v posledních letech velmi vyhledávaný skladatel, producent a hlavně zvukař, jehož studio je vybaveno profesionální audio technikou špičkových a světově známých značek, jako je například Yamaha, Alesis, Genelec, AKG, ADK Hamburg, Presonus, Oktava, Audix, Behringer, Roland, Soundcraft, Korg, Millenium a další. Důležité není jen vybavení, ale především hudební sluch, a ten Ondra rozhodně má.

Mix a Mastering - Ondřej Žatkuliak (Rooftop studio)

Video produkce a design

Tvorbu video klipů a ostatních audiovizuálních děl si zajišťujeme vlastní cestou. Od námětu, přípravy scénáře, přes výpravu, kostými, rekvizity až po herecké obsazení, kameru, střih a finální postprodukci. Pracujeme s profesionální video technikou - digitální video kamery Canon a GoPro, ale také profesionálním postprodukčním softwarem Adobe Premiere a After Effects řady CS6. V případě zájmu o vytvoření audiovizuálního díla, jako je videoklip, animace, menší dokumentární film či upoutávka nebo video spot, jsme otevřeni jakékoliv spolupráci.

Video produkce a design